strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Zamiast skóry mają strupy, w oczach ropę."Psów w takim stanie nigdy nie widziałam"
2018-08-14 12:11:00 | RMF FM | Wiadomości

Wstrząsając zdjęcia psów, które były przetrzymywane w 40-stopniowym upale opublikowała Fundacja dla Szczeniąt Judyta. Zwierzęta trafiły do schroniska z chorobą skóry, bez sierści za to z wieloma strupami.

"Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było." Maciej Zakościelny o pracy nad "Dywizjonem 303"
2018-08-14 11:54:30 | RMF FM | Wiadomości

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" to - jak zapowiada sam tytuł - oparta na faktach historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Poznajemy polskich pilotów myśliwskich, którzy przyczynili się do zwycięstwa w czasie bitwy powietrznej o Anglię w 1940 roku. Katarzyna Sobiechowska-Szuchta rozmawiała z Maciejem Zakościelnym o przedwojennych dżentelmenach, graniu w kostiumie pilota i o tym, dlaczego "Dywizjon 303" spodoba się młodym widzom.

Nie żyje żużlowiec Tomasz Jędrzejak. Miał 39 lat
2018-08-14 11:52:52 | RMF FM | Wiadomości

W wieku 39 lat zmarł Tomasz Jędrzejak, żużlowiec, zawodnik Stali Rzeszów. Nie wiadomo, jakie są przyczyny śmierci zawodnika.

Kulisy sukcesu polskiej sztafety. "Dziewczyny były wycieńczone, do namiotu jechały meleksem"
2018-08-14 11:50:00 | RMF FM | Wiadomości

Wynajęcie meleksa, transport do namiotu fizjoterapeutów, pół godziny dochodzenia do siebie i delikatna rozgrzewka tak w skrócie wyglądały kulisy sukcesu polskiej sztafety na mistrzostwach Europy w Berlinie. Nasze panie wywalczyły złoto, choć około 1,5 godziny wcześniej - dwie z nich biegły na tym samym dystansie indywidualnie. O tym, jak dochodziły do siebie i że ich start nie był wcale oczywisty z trenerem Aleksandrem Matusińskim rozmawiał Paweł Pawłowski.

O podwyżkach dla ratowników zdecydują dyrektorzy szpitali
2018-08-14 11:32:42 | RMF FM | Wiadomości

Dyrektorzy szpitali zdecydują o tym, czy ratownicy medyczni dostaną kolejne podwyżki. Jak dowiedział się nasz reporter, taki jest nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia na zakończenie protestu ratowników. Protest został odwieszony na początku sierpnia. Ratownicy ostrzegają, że będą masowo brać zwolnienia lekarskie. Możliwe są też demonstracje oraz bardzo skrupulatne wypełnianie przez nich procedur, co może skomplikować pracę administracyjną placówek. Domagają się podwyżek podobnych do tych, jakie dostały pielęgniarki, czyli 4 razy 400 złotych.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X