Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:

Mundial 2018. FIFA "zszokowana" zachowaniem argentyńskich kibiców
2018-06-22 23:49:44 | RMF FM | Wiadomości

Siedmiu kibiców argentyńskich zatrzymała rosyjska policja po czwartkowym meczu z Chorwacją w piłkarskich mistrzostwach świata. FIFA poinformowała, że jest "zszokowana" zachowaniem Argentyńczyków na stadionie w Niżnym Nowogrodzie.

LN: Rosjanie pomogli naszym siatkarzom
2018-06-22 23:15:35 | RMF FM | Wiadomości

Rosjanie wygrywając w Modenie z Włochami 3:0 wyświadczyli przysługę polskim siatkarzom, którzy po zwycięstwie nad Argentyną, także bez straty seta, są coraz bliżej awansu do turnieju finałowego Ligi Narodów.

Widziane z Rosji: O męczącym Neymarze i ostatnich szlifach przed meczem o wszystko
2018-06-22 23:07:13 | RMF FM | Wiadomości

Neymar męczy siebie i wszystkich dookoła, kapitalne bramki zdobywa Nigeryjczyk Ahmed Musa, emocjonujący pojedynek rozgrywają Serbowie i Szwajcarzy, a biało-czerwoni kończą przygotowania do arcyważnej potyczki z Kolumbią... Wysłannik RMF FM na mundial Patryk Serwański zaprasza na najnowszy odcinek cyklu "Widziane z Rosji"!

Donald Trump przedłuża sankcje nałożone na Koreę Północną
2018-06-22 21:43:29 | RMF FM | Wiadomości

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przedłużył w piątek o rok sankcje nałożone na Pjongjang, ponieważ "działania i polityka rządu Korei Północnej nadal stanowią niezwykłe i nadzwyczajne zagrożenie dla bezpieczeństwa" USA - poinformował Biały Dom.

Neymar tworzy historię! Strzelił gola w 97. minucie meczu
2018-06-22 21:16:32 | RMF FM | Wiadomości

Brazylijczyk Neymar zapisał się w historii piłkarskich mistrzostw świata jako zdobywca bramki zdobytej najpóźniej w regulaminowym czasie - poinformowała FIFA. W piątkowym meczu z Kostaryką (2:0) wpisał się na listę strzelców w siódmej minucie doliczonego czasu gry.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]