strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Protest niepełnosprawnych w Sejmie. Zamieszanie z wizytą rehabilitantów
2018-04-23 16:07:44 | RMF FM | Wiadomości

Zamieszanie z wizytą rehabilitantów u protestujących w Sejmie niepełnosprawnych. Kancelaria Sejmu, która najpierw się na to nie zgodziła, teraz informuje, że szuka sali na spotkanie.

Unijne fundusze uzależnione od praworządności? Będzie rozporządzenie KE
2018-04-23 16:00:30 | RMF FM | Wiadomości

Będzie specjalne rozporządzenie Komisji Europejskiej, by uzależnić unijne fundusze między innymi od praworządności dowiedziała się nasza dziennikarka Katarzyna Szymańska-Borginon. "W dokumentach, które leżą na stole, nie ma jednak bezpośredniego uzależnienia funduszy od procedury art. 7 Traktatu UE" - powiedział dziennikarce RMF FM urzędnik KE. To oznacza, że nie będzie automatyzmu przy zamrażaniu pieniędzy.

Schetyna o przesłuchaniu Tuska: PiS strzela sobie gola samobójczego
2018-04-23 15:53:00 | RMF FM | Wiadomości

"To, co robi z nim prokuratura, co próbuje robić rząd PiS, czy politycy PiS, jest przeciwskuteczne" mówił o przesłuchaniu Donalda Tuska lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna. "PiS strzela sobie po raz kolejny gola samobójczego, nie rozumiejąc, że jest to walka beznadziejna" - podkreślił.

Macierewicz: Decyzję o rozdzieleniu wizyt podjął Tusk wspólnie z Putinem
2018-04-23 15:29:00 | RMF FM | Wiadomości

Z dokumentów, które zostały zebrane w sprawie smoleńskiej, ewidentnie wynika, że decyzję o rozdzieleniu wizyt podjął osobiście Donald Tusk, wspólnie z Władimirem Putinem. Kwestionując to, Tusk mija się z prawdą - ocenił szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, odnosząc się do zeznań Donalda Tuska. Były premier zeznawał dziś przed Sądem Okręgowym w Warszawie w procesie byłego szefa jego kancelarii, w okresie sprawowania funkcji premiera, Tomasza Arabskiego. Odnosząc się do pytania o zakres kompetencji swoich urzędników w sprawie...

Poznań: CBA w urzędzie miasta. Chodzi o sprzedaż działki
2018-04-23 15:01:00 | RMF FM | Wiadomości

Centralne Biuro Antykorupcyjne weszło dziś do Urzędu Miasta Poznania. Agenci na zlecenie prokuratury w Zielonej Górze sprawdzają czy władze stolicy Wielkopolski nie zaniżyły wartości działki sprzedanej prywatnemu inwestorowi.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X