strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Kot-podróżnik przebył ponad 1000 kilometrów w poszukiwaniu właścicieli?
2018-10-18 13:59:00 | RMF FM | Wiadomości

"Kot-podróżnik najlepszym przyjacielem człowieka!" - tego rodzaju tytuły powtarza się we francuskich mediach, które ujawniają niezwykłe historie. Kot przebył ponad tysiąc kilometrów - z południa na północ Francji - prawdopodobnie w poszukiwaniu swoich właścicieli.

Komitet Zdanowskiej złożył wniosek o odwołanie wojewody łódzkiego
2018-10-18 13:42:29 | RMF FM | Wiadomości

Wniosek o odwołanie przez premiera wojewody łódzkiego Zbigniewa Raua złożyli w urzędzie wojewódzkim przedstawiciele Komitetu Wyborczego Wyborców Hanny Zdanowskiej. Ich zdaniem wojewoda "uprawia politykę" i "angażuje się w sposób czynny" w kampanię wyborczą. Członkowie KWW Hanny Zdanowskiej na konferencji prasowej w czwartek oświadczyli, że głównym powodem wniosku do premiera Mateusza Morawieckiego o odwołanie wojewody łódzkiego była jego środowa konferencja prasowa.

Zbliża się Puchar Świata w skokach. Kadra potrenuje w Zakopanem
2018-10-18 13:27:37 | RMF FM | Wiadomości

Kadra skoczków kończyli powoli krótki okres odpoczynku. Za kilka dni zawodnicy będą walczyć o medale Mistrzostw Polski na igielicie. "Na dzień dzisiejszy w Zakopanem wystartują wszyscy" - mówi w rozmowie z RMF FM Adam Małysz. Na razie nie wiadomo, gdzie później będę trenować zawodnicy. "Nie wiem czy zostaniemy w Zakopanem, czy pojedziemy zagranicę" - przyznaje Małysz.

Podejrzewany o zabicie Chaszodżdżiego zginął w wypadku
2018-10-18 13:20:25 | RMF FM | Wiadomości

Jeden z podejrzewanych o zabicie dziennikarza Dżamala Chaszodżdżiego w konsulacie w Stambule, zginął w wypadku samochodowym - informuje turecki prorządowy dziennik "Yeni Safak", sugerując przy tym, że mężczyzna został w ten sposób "uciszony".

Odnaleziono ciało Polaka, który chciał pobić rekord zanurzenia
2018-10-18 13:11:29 | RMF FM | Wiadomości

Kilka dni trwały poszukiwania Adama Krzysztofa Pawlika, który na jeziorze Garda we Włoszech próbował w sobotę pobić rekord zanurzenia. Podczas próby doszło do wypadku - Polak miał zejść na głębokość 333 metrów i nie wynurzył się w wyznaczonym czasie.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X