strona główna Media Serwis odzyskaj.info - wiadmości z rynku odszkodowań i ubezpieczeń

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Rażące niedbalstwo i umyślne działanie sprawcy szkody
2019-09-12 11:53:39 | Serwis odzyskaj.info - wiadmości z rynku odszkodowań i ubezpieczeń | Finanse

Rażące niedbalstwo to takie zachowanie kierującego pojazdem, które odbiega od przyjętych norm słuszności, staranności oraz zasad współżycia społecznego. Jest to postać winy nieumyślnej, gdy sprawca nie ma zamiaru wyrządzić szkody, ale naruszając normy prawne i społeczne liczy, że nie dojdzie… Artykuł Rażące niedbalstwo i umyślne działanie sprawcy szkody pochodzi z serwisu Odzyskaj.info.

Rozmowa z Maciejem Kuskowskim, prezesem zarządu FrankHelp.pl
2019-09-09 11:37:30 | Serwis odzyskaj.info - wiadmości z rynku odszkodowań i ubezpieczeń | Finanse

Zapraszamy na rozmowę z Prezesem Zarządu FrankHelp.pl. Jest to pierwszy wywiad z całego cyklu wywiadów z założycielami i managerami kancelarii odszkodowawczych. Z Prezesem Maciejem Kusowskim rozmawia Izabela Praska. Jak narodził się pomysł, by rozpocząć działalność na rynku odszkodowawczym? Pomysł od… Artykuł Rozmowa z Maciejem Kuskowskim, prezesem zarządu FrankHelp.pl pochodzi z serwisu Odzyskaj.info.

Rozmowa z Danielem Kocurem prezesem zarządu Vox Veritas
2019-09-09 11:36:30 | Serwis odzyskaj.info - wiadmości z rynku odszkodowań i ubezpieczeń | Finanse

Wywiad z Danielem Kocurem, Prezesem Zarządu Vox Veritas Odszkodowania i twórcą nowej marki VOX VERITAS Rehabilitacja i usługi pomoc po wypadku 2.0 przeprowadziła Izabela Praska. Jak długo firma działa na rynku odszkodowawczym? Nasze doświadczenie na rynku odszkodowań ma już blisko 9… Artykuł Rozmowa z Danielem Kocurem – prezesem zarządu Vox Veritas pochodzi z serwisu Odzyskaj.info.

 
Strony : [1]


Polecamy Oferty pracy