strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Przed śmiercią chciała spojrzeć na ocean. Pomogli pracownicy pogotowia
2017-11-23 18:14:55 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Ratownicy z Queensland spełnili życzenie nieuleczalnie chorej pacjentki. W czwartek, w trakcie podróży do hospicjum, kobieta wspomniała, że chciałaby posiedzieć na plaży. Ratownicy postanowili więc zboczyć trochę z trasy i zabrać ją nad morze.

Podawał się za policjanta, dał się nagrać
2017-11-23 13:08:47 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Policjanci szukają mężczyzny, który w sierpniu miał oszukać mieszkańca Wadowic (Małopolska), podając się za funkcjonariusza policji. Opublikowali nagranie z monitoringu, na którym widać - jak czytamy w komunikacie - "prawdopodobnego sprawcę".

W masce z filtrem po domu? "To byłoby śmieszne". Ale może trzeba
2017-11-22 14:45:34 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

- Ale tak w domu? pyta zdziwiona pani Krystyna. Pomysł noszenia maseczki antysmogowej podczas oglądania telewizji lub przygotowywania obiadu nie mieści jej się w głowie. Nie ma opcji, śmieszne, przykre i trudne tak na tę wizję reagują inne osoby. A jednak, jeśli chodzi o smog, to nawet we własnym domu nie jesteśmy bezpieczni.

Na pomoc rysiej sierotce. "Nauczymy ją polować"
2017-11-22 12:45:28 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Błąkała się przy ludzkich siedzibach, była wycieńczona i głodna. Małą, półroczną rysiczkę odłowili leśnicy. Teraz Kazieńka wraca do zdrowia, jednak do lasu wróci dopiero na wiosnę. Wcześniej weterynarze nauczą ją polować.

Korek gigant w Los Angeles. Amerykanie wyjeżdżają na święto dziękczynienia
2017-11-22 12:27:03 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Miliony Amerykanów już w drodze na rodzinne spotkania z okazji przypadającego w czwartek Święta Dziękczynienia. Na głównych trasach od wtorku tworzą się gigantyczne korki. Jedna z dróg wyjazdowych z Los Angeles, mająca miejscami 7 pasów w jedną stronę, była zakorkowana w obu kierunkach. Ruch samochodowy codziennie jest tam bardzo intensywny, ale - według ekspertów - w tym roku korki będą największe od dziesięciu lat. Szacuje się, że około 51 milionów Amerykanów rusza w podróż, żeby przejechać co najmniej 80 kilometrów na czwartkowe, rodzinne spotkanie z okazji Święta Dziękczynienia.

 
Strony : [1] [2]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X