strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Ma łapy i pazury, ale samochód sobie otworzył
2018-10-18 11:05:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Sprytny, ale i na pewno głodny niedźwiedź w zasypanym śniegiem mieście Boudler w amerykańskim stanie Kolorado postanowił sprawdzić, czy kierowca zaparkowanego auta nie zostawił tam jakichś smakołyków. Jego poczynania uchwyciły kamery monitoringu. Zwierzak nie poprzestał na otwarciu jednych drzwi, poradził sobie także z kolejnymi, a potem dokładnie przeszukał wnętrze pojazdu. Władze ostrzegają, że zainteresowanie niedźwiedzi samochodami w tym regionie jest dosyć powszechne. Radzą, by zamykać drzwi i nie zostawiać w środku jedzenia o intensywnym zapachu.

Pisk opon i ryk silnika. Bolid F1 na szczycie wieżowca
2018-10-17 19:01:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Były kierowca Formuły 1 David Coulthard przetestował bolid. Rajdowiec kręcił nim bączki na lądowisku dla helikoptera położonym na wysokości 62 piętra. na wieżowcu One Thousand Museum Condominium w Miami na Florydzie. Bolid został wciągnięty na dach budynku za pomocą dźwigu.

"Smartfon za najlepszy donos". Władze Dagestanu rozpisały konkurs
2018-10-16 16:45:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Władze Dagestanu, autonomicznej republiki na południu Rosji, oferują nagrody za donosy o "ekstremistycznych materiałach w sieci". Do wygrania są m.in. smartfony.

Gwiazda internetu aresztowana za "obrazę" chińskiego hymnu
2018-10-16 09:32:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Internetowa celebrytka Yang Kaili została aresztowana przez policję w Szanghaju na pięć dni. W swoim wideo na żywo, w roli podkładu muzycznego, wykorzystała chiński hymn.

Fortuna za butelkę wina. Nowy rekord
2018-10-15 13:56:31 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Podczas sprzedaży w nowojorskim domu aukcyjnym Sotheby's padł nowy rekord ceny za butelkę wina. Romanee-Conti z 1945 roku, uznawane za najlepsze na świecie wino burgundzkie, osiągnęło cenę 558 tysięcy dolarów, siedemnastokrotnie więcej niż pierwotna wycena.

 
Strony : [1] [2] [3]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X