strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Płaczący chłopiec w objęciach papieża. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-04-23 11:46:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Film z zapłakanym chłopcem w objęciach papieża zwyciężył w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 52 procent głosów. Na drugim miejscu znalazł się zirytowany prezenter pogody, na którego oddano 19 procent głosów. Na trzecie miejsce wskoczył kangur z australijskiego zoo, na którego zagłosował co dziesiąty uczestnik plebiscytu w tvn24.pl.

Był warownią, zmienił się w rezydencję. Zobacz unikatowe zdjęcia z przebudowy Zamku Czocha
2018-04-23 09:26:21 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Kilkadziesiąt czarno-białych fotografii pokazuje, jak ponad sto lat temu przebiegała przebudowa średniowiecznego Zamku Czocha (woj. dolnośląskie). Obiekt w kilka lat zmienił się z warowni w luksusową rezydencję. Do dziś zachwyca miłośników historii, turystów i filmowców.

Pippa Middleton "spodziewa się dziecka"
2018-04-22 22:19:23 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Philippa "Pippa" Middleton, młodsza siostra księżnej Kate, spodziewa się pierwszego dziecka - informuje "The Sun". Termin porodu wyznaczono na październik.

Zirytowany meteorolog czy kolorowe święto w Chinach? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-04-20 13:54:43 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Zapłakany chłopiec w objęciach papieża. Potężna eksplozja gazu uchwycona przez kamerę. Kangur drzewny w australijskim zoo, czy może wizyta w fabryce Tomahawków? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Policjant uratował dwa niedźwiadki. Ich matka zginęła na autostradzie
2018-04-20 13:45:09 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Policjant z Wirginii uratował dwa młode niedźwiadki, których matka została śmiertelnie potrącona przez samochód na autostradzie. Młode zostały zabrane do Centrum Ochrony Dzikiej Przyrody. Do placówki trafiły w ostatnim czasie łącznie cztery niedźwiadki. Trzy samice i jeden samiec. CODP w Wirginii to organizacja, która zajmuje się chorymi, rannymi i porzuconymi zwierzętami - leczy je i przystosowuje do życia na wolności. Centrum oświadczyło, że ograniczy kontakt człowieka z młodymi niedźwiadkami, żeby nauczyć je samodzielności. Pracownicy uwolnią zwierzęta na wiosnę przyszłego roku. Rok temu, opuściło je dziewięć wyleczonych niedźwiedzi, które od tamtej pory żyją na wolności.

 
Strony : [1] [2] [3] [4]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X