strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Pływanie z orkami czy tańczący żołnierze? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-12-14 13:49:51 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Małe lwiątko odzyskane od ludzi, którzy kupili je za 200 euro i litr alkoholu. Bajkowa symulacja rozprawy w Sądzie Najwyższym. Wesele córki najbogatszego mieszkańca Indii. A może koncert dla słoni w tajskiej dżungli? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl.

Niecodzienne spotkanie. Orki otoczyły pływaczkę
2018-12-13 15:56:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Niecodzienne spotkanie u wybrzeży Nowej Zelandii. Pływająca w morzu kobieta została otoczona przez grupę orek. Zdarzenie zarejestrowała kamera z drona.

Odkopali grób kobiety. "Na jej biodrze leżał szkielet małego dziecka"
2018-12-13 15:43:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

- Była pochowana prawdopodobnie w całunie i uważamy, że mocno skrępowano ją tą tkaniną, widać to po układzie kończyn dolnych - opowiada Stanisław Sinkowski, który nadzoruje prace wykopaliskowe przy gorzowskiej katedrze. Badacze odkryli tam we wtorek szkielet kobiety z maleńkim dzieckiem. Z tego co ustalili, ciała pochowano w okresie późnego średniowiecza.

Polski zespół wykona amerykański hymn podczas meczu NBA
2018-12-10 19:31:58 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Szczeciński zespół Tulia z inicjatywy Marcina Gortata i na zaproszenie NBA oraz zespołu Los Angels Clippers wystąpi podczas meczu przeciw Orlando Magic. Zespół pojawi się dwukrotnie i wykona między innymi własną wersję hymnu Stanów Zjednoczonych.

Siedmiolatka śpiewająca hymn zachwyciła Amerykę
2018-12-10 10:40:05 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Emma Malea - dziewczynka obdarzona niezwykłym głosem - wydaje się być urodzona do występów przed publicznością. W niedzielę stanęła przed ponad 73 tysiącami kibiców zgromadzonych na finałowym meczu piłkarskiej Major League Socccer w Stanach Zjednoczonych. Wykonaniem hymnu zachwyciła chyba wszystkich.

 
Strony : [1]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X