strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:300-letnia armata z pirackiego statku znaleziona u wybrzeży Florydy
2018-08-14 11:10:20 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Grupa poszukiwaczy podwodnych skarbów, w wodach u wybrzeży Florydy należących do USA, wyciągnęła armatę pochodzącą z hiszpańskiego okrętu piratów z początku XVIII wieku. To może być tylko pierwsze z wielu kolejnych odkryć. Grupa posiada także prawa do całego wraku i wszystkich rzeczy, które się na nim znajdują. A skoro statkiem pływali piraci, to rzeczy te mogą okazać się dużą niespodzianką.

Niezwykłe kwiatowe dzieła sztuki na paradzie w Kolumbii
2018-08-13 12:06:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

"Festiwal kwiatów" w Medellin w Kolumbii po raz 61. przyciągnął tłumy miłośników florystyki. Pół tysiąca wystawców stworzyło rozmaite obrazy i figury z kwiatów, które następnie zaprezentowało podczas wielkiej parady. Kolumbia - zaraz po Holandii - jest drugim co do wielkości producentem kwiatów na świecie. Większość z nich trafia do Stanów Zjednoczonych.

23 żywe raki w turystycznej lodówce
2018-08-13 10:58:33 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Celnicy z Korczowej (Podkarpacie) udaremnili przemyt chronionych raków. Były przewożone bez wody, w turystycznej lodówce.

Debiut tygrysich bliźniaków. Skradły serca turystów
2018-08-13 08:20:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Mają duże, jasne oczy i piękne futro. W jednym z parków w południowo-zachodnich Chinach na wybiegu zadebiutowały bliźniaki białych tygrysów. Przyszły na świat miesiąc temu, ale dopiero teraz po raz pierwszy przywitały odwiedzających. Wyglądem i zachowaniem tygryski przypominają kocięta - i tak jak małe kotki zaczepiały ludzi, chcąc się z nimi pobawić.

Żarłacz biały wygryzł konkurencję. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-08-13 07:56:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Bliskie spotkanie naukowca z rekinem, żarłaczem białym, wygrało w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 24 procent waszych głosów. Drugie miejsce przypadło nagraniu, na którym widać lawinę błotną spływającą ze zbocza. Oddano na nie 21 procent głosów. Na trzecim miejscu znalazła się akcja ratunkowa 18-metrowego finwala, którą wskazało 17 procent internautów biorących udział w głosowaniu.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X