strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Merkel z wizytą w Warszawie. "Czytelny sygnał, że łączą nas dobre i partnerskie relacje"
2018-03-19 07:42:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Współpraca dwustronna, przyszłość Unii Europejskiej po brexicie, unijny budżet, bezpieczeństwo energetyczne i kryzys migracyjny - te tematy mają zdominować poniedziałkowe spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. W Belwederze Merkel spotka się również z prezydentem Andrzejem Dudą.

"Będziemy nadal wypowiadać się przeciwko antypolskim zarzutom wśród Żydów"
2018-03-19 07:12:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

"Doceniamy komunikat episkopatu, który mówi o kontynuowaniu dialogu i potępieniu antysemityzmu" - napisał naczelny rabin Polski Michael Schudrich w liście do przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Jak dodał, przedstawiciele środowisk żydowskich będą "nadal wypowiadać się przeciwko antypolskim zarzutom wśród Żydów".

Prezydent w liście do uczniów. "Suwerenne państwo jest bezcennym dobrem"
2018-03-19 05:46:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

"Suwerenne, nowoczesne i sprawne państwo jest bezcennym dobrem" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. "Demokrację trzeba praktykować także i w ten sposób, że poznaje się jej zasady" - dodał.

MSZ o wyborach na Krymie: nielegalne
2018-03-19 05:40:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Opowiadamy się za poszanowaniem spójności terytorialnej Ukrainy i uznajemy Krym za część ukraińskiego państwa. Oznacza to również, że wybory prezydenckie na półwyspie przeprowadzone przez władze Federacji Rosyjskiej nie mogą zostać uznane za legalne - oświadczyło w niedzielę MSZ.

Lubnauer: koalicja z PO partnerska i proporcjonalna do siły poparcia
2018-03-18 20:32:48 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Jestem wzmocniona po Radzie Krajowej Nowoczesnej. To brzmiało jak orkiestra: świetne wypowiedzi, atmosfera - powiedziała w "Faktach po Faktach" w TVN24 Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. Odniosła się także do współpracy Nowoczesnej z Platformą Obywatelską. - To koalicja partnerska i proporcjonalna do siły poparcia - dodała.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X