strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Dwa dni temu minister mówił o "sodomitach". Dziś już nie chciał
2018-08-14 12:23:08 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

- Kolejna parada sodomitów, którzy próbują narzucić swoją interpretację praw i obowiązków obywatelskich na innych - powiedział 12 sierpnia o Marszu Równości w Poznaniu Mariusz Błaszczak. Zapytany o komentarz do szeroko komentowanych i krytykowanych słów, dwa dni później w rozmowie z reporterem TVN, zmienił temat.

Komisja Europejska przechodzi do kolejnego etapu procedury w sprawie Sądu Najwyższego
2018-08-14 12:21:34 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Komisja Europejska podjęła we wtorek decyzję o przesłaniu polskim władzom tak zwanej uzasadnionej opinii, która rozpoczyna drugi etap postępowania w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym. Komisja uznała, że odpowiedź rządu w Warszawie na poprzednie pismo nie rozwiała wątpliwości prawnych.

Dwoje malutkich dzieci pobitych. Rodzice w areszcie
2018-08-14 11:33:54 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Rodzeństwo półtoraroczny chłopiec i dwuletnia dziewczynka miało ślady bicia po całym ciele. Rodzice, mieszkańcy Polic koło Szczecina, usłyszeli zarzuty. Grozi im do 8 lat więzienia.

Prezes NIK i Jan Bury przed sądem
2018-08-14 11:08:09 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Pierwsza rozprawa w procesie między innymi prezesa Najwyższej Izby Kontroli Krzysztofa Kwiatkowskiego i byłego szefa klubu PSL Jana Burego, rozpoczęła się we wtorek przed Sądem Okręgowym w Warszawie. Są oni oskarżeni o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk w Izbie w 2013 roku. Grozi im do trzech lat więzienia.

Były policjant: rozważyć współodpowiedzialność za wypadki nietrzeźwych
2018-08-14 11:03:50 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Myślę, że w takiej sytuacji, gdy ktoś biesiaduje razem i współbiesiadnicy godzą się na to, żeby nietrzeźwy kierowca wsiadał do samochodu, trzeba rozważyć, czy nie powinno być współodpowiedzialności za dopuszczenie do tego typu przestępstwa - powiedział we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 były policjant mł. insp. Wojciech Pasieczny z Fundacji Zapobiegania Wypadkom Drogowym. Ekspert mówił o tym, jak rozwiązać problem nietrzeźwych kierowców.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X