strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Blokada krajowej "siedemnastki". Protest pracowników budowlanych
2018-10-18 14:18:38 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Ponad sto ciężarówek i maszyn budowlanych zablokowało w czwartek rondo w Żyrzynie na trasie Lublin - Warszawa. Protestujący domagają się zapłaty za pracę przy przebudowie linii kolejowej. - Chcemy mieć gwarancje, że wszystkie faktury zostaną zapłacone - mówią.

"Ten wyrok już dawno został napisany na Nowogrodzkiej". Politycy o wniosku Ziobry
2018-10-18 13:20:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

To już nie pierwszy przypadek, kiedy Zbigniew Ziobro podejmuje decyzje osłabiające pozycję premiera Morawieckiego - ocenił Jerzy Meysztowicz z Nowoczesnej. Ocene tę odrzucił poseł PiS Marcin Horała. Natomiast Marcin Kierwiński z PO uznał, że "skoro pytania zostały złożone, więc wyrok jest już przygotowany".

"Jeśli chcemy być w Unii Europejskiej, musimy godzić się na traktaty"
2018-10-18 13:08:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Może to być nieudolna próba zasłony przed ewentualnym orzeczeniem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, który mógłby wypowiedzieć się negatywnie o reformach polskiego sądownictwa - ocenił w TVN24 Maciej Gutowski, dziekan Okręgowej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Odniósł się w ten sposób do wniosku, jaki prokurator generalny Zbigniew Ziobro skierował do Trybunału Konstytucyjnego. - Jeśli chcemy być w Unii, musimy godzić się na traktaty, które były badane i negocjowane - dodał.

Przegląd prasy. Przybyło jak Zdanowska, stanowiska jednak nie traci
2018-10-18 12:52:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Jak informuje "Rzeczpospolita", w ubiegłym roku burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło została prawomocnie skazana za przestępstwo umyślne z oskarżenia publicznego, podobnie jak trzy tygodnie temu Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. Dwie niemal identyczne sprawy dzieli jedna różnica: stanowisko sympatyzującej z Prawem i Sprawiedliwością Przybyło od lutego ubiegłego roku nie było zagrożone. Jak podaje gazeta, wojewoda małopolski nie zrobił nic, aby usunąć Przybyło ze stanowiska.

Drogocenna biżuteria w rękach złodziei. Rozpoznajesz te przedmioty?
2018-10-18 12:45:37 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Ktoś wykorzystał nieobecność właściciela jednego z domów w Mosinie (woj. wielkopolskie) włamał się i go okradł. Zniknęła drogocenna biżuteria, między innymi pierścionek i zegarek. Policja pokazuje zdjęcia skradzionych rzeczy i szuka złodzieja.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X